Uyku Hastalıkları Karabiga’da Konuşuldu…

23 Ekim 2018 Salı 11:00

Alanında uzman nörologlar ve doktorlar uyku tıbbı konusunda çalışmalarını gerçekleştirmek için Karabiga’yı seçtiler. Belediye Başkanımız Muzaffer Karataş’ın daveti ve Nörolog Dr. Bahri Demirkan’ın organizasyonuyla gerçekleşen kongre çok verimli geçti.

  Kongrede uyku ve çevre, uyku bozuklukları ve hukuk, sirkadiyen ritim ve vardiyalı çalışma, ülkemizde uyku tıbbı örnek olgular, olgu sunumu konularında alanında uzman doktorlar sunumlarını gerçekleştirdiler. Prof. Dr. Babürhan Güldiken ve Prof. Dr. Aysun Ünal’ın moderatörlüğünü yaptığı kongrede Prof. Dr. Handan Işın Özışık Karaman, Prof. Dr. Hikmet Yılmaz, Prof. Dr. Murat Aksu, Uzm. Dr. Nurdoğan Yavuz, Uzm. Dr. Ebru Parlayan sunum yaptılar.

  Beldemizi gezme ve tanıma fırsatı bulan uzman nörologlar ve doktorlar Karabigayı çok beğendiklerini ifade ettiler. Karaburun, askeri hastane, Şehitlik, kaleler, Priapos gezilen yerler arasındaydı.Uyku paneli amacıyla Karabiga da olan doktorlar böylece hem bilimsel çalışmalar yapmış hemde Karabiga’yı gezip görerek memnun ayrıldılar.


Uyku Hastalıkları Karabiga’da Konuşuldu…
 


Benzer Haberler