Mobil   Site Haritası   Webmail   RSS  

Duyurular
  696 SAYILI KHK’YA GÖRE YAPILAN SINAV SONUÇLARI
  Belediyemizde İnteraktif SMS Uygulaması Hizmete Girdi...
  E-BELEDİYE Uygulaması Hizmete Girdi…
  E - İşkur
Takvim
696 SAYILI KHK’YA GÖRE YAPILAN SINAV SONUÇLARI

T.C.

KARABİGA BELEDİYE BAŞKANLIĞI

           696 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin Geçici 24. Maddesi hükmü ile, 01 Ocak 2018 tarih ve 30288 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Personel Çalıştırılmasına dair Hizmet Alımı Sözleşmeleri kapsamında Çalıştırılmakta olan Sürekli İşçi kadrolarına veya Mahalli İdare Şirketlerinde İşçi Statüsüne Geçirilmelerine İlişkin 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin Geçici 23 ve Geçici 24. Maddelerinin Uygulanmasına Dair Usul ve Esaslar  hakkındaki Tebliğin 39. maddesi gereği 14.03.2018 Çarşamba günü gerçekleştirilen  sınava ilişkin sınav sonuçları ekte yayınlanmıştır.

* Arşiv Araştırması sonucunun olumsuz olması halinde, ilgili personelin Belediyemiz Şirketine İşçi Statüsünde ataması yapılamaz.

* Öngörülen şartları taşımaya devam etmek kaydıyla sınav sonuçlarının kesinleşmesini müteakip idare bünyesinde personel çalıştırmasına dayalı hizmet alımı kapsamında çalışanlar kurulacak olan Karabiga Belediyesi Karbel Personel Limited Şirketinde Belediye Başkanının onayı ile topluca işe başlatılacaktır.

* Bu şekilde işçi statüsüne geçirilenlerin istihdam süresi hiçbir şekilde emeklilik, yaşlılık ve malullük aylığını kazanma tarihini geçemez.

* İşçi statüsüne geçirilenlerden şartları taşımadığı tespit edilenlerin herhangi bir tazminat ödenmeksizin istihdamına son verilir. Yanıltıcı bilgi ve belge sunmak suretiyle bu madde hükümlerinden yararlandığı tespit edilenlere istihdam süresince yapılan ödemeler genel hükümlere göre tahsil edilir. 

* Sınavda başarılı olamayanlar,19.03.2018 Pazartesi  günü mesai bitimine kadar gerekçesini de belirtmek suretiyle yazılı olarak itirazda bulunabilir.

          Yapılan ilan tebliğ yerine geçer, sınava katılanlara ayrıca tebligat yapılmaz.  16.03.2018

TIKLAYINIZ SINAV SONUÇLARI
         
         
         
         

                       SINAV KURULU

     
     

BAŞKAN

ÜYE

ÜYE

Muzaffer KARATAŞ

Erkan BİLEN

Erhan ÖZKAN

Karabiga Belediye Başkanı

Biga İlçe Milli Eğitim Müdürü

Karabiga Bld. Yazı İşl. Müdürü

ÜYE

 

ÜYE

İbrahim GARİPCAN

Belgin MİRZA

Karabiga Belediyesi Mali Hiz.  Müdürü

Karabiga Belediyesi Şef

                     

 

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :


KARABİGA BELEDİYESİ RESMİ WEB SİTESİ   Tüm Hakları Saklıdır KARABİGA BELEDİYESİ    1